Szczegółowe rozwiązania zadań z archiwalnych egzaminów I etapu na Doradcę Inwestycyjnego

W ramach tego pakietu oferuję 25 ostatnich egzaminów I etapu wraz ze szczegółowymi rozwiązaniami w formie papierowej. Rozwiązania obejmują zadania obliczeniowe, finansowe i ekonomię. Przygotowane są z najwyższą starannością, przez licencjonowanego Doradcę Inwestycyjnego (trener Marcin Reszka), który otrzymał na I etapie jedną z największych ilości punktów w historii egzaminu. W zadaniach wskazane są wzory, sposób rozwiązania, tam gdzie można pokazane jest najszybsze rozwiązanie na kalkulatorze finansowym dopuszczonym do egzaminu, opisane są także rzeczy na które trzeba zwrócić szczególną uwagę, aby nie popełnić błędu i nie dać się wprowadzić w błąd. W trudniejszych przykładach, obok rozwiązania, dodane są opisy z teorią i rysunki.
Dodatkowo do pakietu dodane są laminowane wzory i tablice statystyczne.

Rozwiązania udostępniane są w formie papierowej – wydruki bardzo dobrej jakości wpięte w segregator.

Obecna cena to tylko 699 zł. Koszty wysyłki wliczone. Płatność przy odbiorze.

Osoby, które po zakupieniu powyższego pakietu w przyszłości (do 12 miesięcy) zdecydują się na zakup Superpakietu DI I, II i III etap otrzymają 399 zł zniżki na Superpakiet.

Powyższy pakiet szkoleniowe jest oznaczony imiennie i przeznaczony dla jednej osoby. Nieprzestrzeganie praw autorskich będzie ścigane zgodnie z przepisami prawa.

Zapraszam także do zapoznania się z bardziej kompleksowymi ofertami dotyczącymi przygotowań do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego:

Słowa kluczowe: doradca inwestycyjny, doradca inwestycyjny egzamin, doradca inwestycyjny kurs, kurs doradczy, kurs na doradcę inwestycyjnego, licencja doradcy inwestycyjnego, doradca inwestycyjny forum, doradca inwestycyjny szkolenie, rada nadzorcza, rada nadzorcza kurs, rada nadzorcza egzamin