Próbne testy - I etap egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego

W ramach tego pakietu otrzymujesz 6 autorskich testów próbnych wraz z szczegółowymi rozwiązaniami, kluczem odpowiedzi i formularzem do nanoszenia odpowiedzi. Dodatkowo wysyłam zestaw laminowanych wzorów przydatnych w przygotowaniu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego, a także laminowane tablice statystyczne.
Testy próbne przygotowane zostały z najwyższą starannością, poziom trudności jest bardzo przybliżony do poziomu trudności faktycznego egzaminu, a wykorzystane zadania są unikalne.
Przeprowadzenie symulacji egzaminu z wykorzystaniem oferowanych testów próbnych to doskonały sposób na sprawdzenie sił przed prawdziwym egzaminem, ewentualne poznanie swoich słabych stron i uzupełnienie wiedzy.
Wszystko to zostało przygotowane przez licencjonowanego Doradcę Inwestycyjnego (trener), który otrzymał na I etapie jedną z największych ilości punktów w historii egzaminu.

Obecna cena to tylko 139 zł. Koszty wysyłki wliczone. Możliwość  zapłaty przelewem bądź przy odbiorze.

Pełny pakiet szkoleniowy do I etapu zawiera w sobie testy próbne.

ZamawiamChcę wiedzieć więcej o ofercie

Powyższy pakiet szkoleniowe jest oznaczony imiennie i przeznaczony dla jednej osoby. Nieprzestrzeganie praw autorskich będzie ścigane zgodnie z przepisami prawa.

Zapraszam także do zapoznania się z bardziej kompleksowymi ofertami dotyczącymi przygotowań do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego:

Pakiet szkoleniowy do I etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego

Pakiet szkoleniowy do II i III etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego

Superpakiet - przygotowanie do I, II i III etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego

Szczegółowe rozwiązania zadań I etapu od roku 2001

Sprawdź referencje i przekonaj się o skuteczności naszych pakietów.

Słowa kluczowe: doradca inwestycyjny, doradca inwestycyjny egzamin, doradca inwestycyjny kurs, kurs doradczy, kurs na doradcę inwestycyjnego, licencja doradcy inwestycyjnego, doradca inwestycyjny forum, doradca inwestycyjny szkolenie, rada nadzorcza, rada nadzorcza kurs, rada nadzorcza egzamin

30.05.19Dołącz do projektu intensywnych przygotowań i Zdaj I etap w październiku 2019!

Ostatnie dni na przyłączenie się do projektu! Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w październiku 2019 roku.

09.04.19Nowe referencje
Otrzymałem nowe referencje od osób, które zdały ostatni III etap egzaminu na Doradcę Inwestcyyjnego. Dziękuję! http://reszka.edu.pl/referencje.html
31.03.19Kolejni moi klienci zdobyli licencję Doradcy Inwestycyjnego!

Podano wyniki ostatniego III etapu (luty 2019). Zdały 23 osoby, w tym 13 moich klientów.  Już 153 Doradców Inwestycyjnych pochodzi z mojej „kuźni talentów”!