Pakiet szkoleniowy przygotowujący do sprawdzianu umiejętności pozwalającego zdobyć licencję doradcy inwestycyjnego osobom z licencją CFA®.

Opis pakietu, cena - marcin@reszka.edu.pl

Właścicielem znaku towarowego CFA jest CFA Institute

19.05.20Referencje
Otrzymałem kolejne referencje od osób, które zdobyły licencję doradcy inwestycyjego po skorzystaniu z mojego kursu. Wszystkie referencje przeczytasz tutaj. REFERENCJE
07.05.20Dołącz do projektu intensywnych przygotowań i Zdaj I etap w październiku 2020!

Zapraszam do skorzystania z kolejnej edycji projektu intensywnych przygotowań do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Cel: zdanie I etapu w październiku 2020 roku. Zostały dwa wolne miejsca.

17.03.20Podano wyniki III etapu luty 2020.
Podano oficjalne wyniki III etapu luty 2020. Licencję doradcy inwestycyjnego zdobyło pięć osoby. Czwórka z tych osób korzystała z mojego wsparcia podczas nauki. Już 161 doradców inwestycyjnych pochodzi z "kuźni talentów" reszka.edu.pl:)